Menu

Lisované granule pre psov

0 Comments
Rate this post

Lisované granule pre psov

Sú to hypoalergénne ultra prémiové granule určené pre malých aj veľkých psov všetkých plemien. Granule sú lisované za studena a obsahujú veľké množstvo pravého ovocia a zeleniny. Energetická hodnota týchto granúl je presne vyvážená. Tieto lisované granule sú špeciálne vyvinuté pre psov s alergiou na obilniny. Taktiež sú ideálne pre psov, ktorí majú citlivý tráviaci systém. Lisované krmivo je vyrobené podľa najnovších vedeckých poznatkov o psej výžive. Suroviny sú zachované v najlepšej kvalite bez technologických úprav a to v pôvodnom stave, lisované za studena. To zabezpečuje ľahkú stráviteľnosť a minimálnu záťaž tráviaceho systému. Tieto lisované granule sú ľahko stráviteľné s obsahom skutočného ovocia a zeleniny. Krmivo má výborné nutričné hodnoty. Tieto granule sú ideálne pre psov, ktorí trpia potravinovou alergiou na obilniny. Veľkou výhodou lisovaných granúl je to, že nedochádza k zväčšovaniu a nafukovaniu žalúdka a vďaka menším kŕmnym dávkam nehrozí poškodenie žalúdka. Ovocie a zelenina sú výborným zdrojom vlákniny, sacharidov a veľkého množstva dôležitých vitamínov. Lisované granule si zachovávajú väčšinu živín, ale tiež výbornú a výdatnú chuť a typickú vôňu.

Najobľúbenejšie lisované granule

Lososovo-zemiakové špičkové granule s obsahom až 40% lososového mäsa a 40% zeleniny. Tieto lisované granule majú vyvážený pomer vitamínu C, ktorý zabraňuje nejrôznejším ochoreniam, okrem iného aj spevňuje cievy a zlepšuje kvalitu zubov. Krmivo obsahuje taktiež vitamín A, ten priaznivo ovplyvňuje zrak a potenciu a predchádza očným ochoreniam. Vitamín E napomáha lepšiemu vstrebávaniu živín a spomaľuje starnutie. Slúži tiež ako efektívna prevencia proti rakovine kostí. Zdravá koža sa u psa prejaví na srsti, jej kvalite a lesku, to zabezpečí lecitín a Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny vo výborne vyváženom pomere.

Kura so zemiakmi výborná chuť a obsah až 50% zeleniny a vyše 30% mäsa. Tieto obľúbené lisované granule pre psa sú vyrobené podľa najnovších poznatkov vedy a výživy psieho stravovania. Suroviny sú v top kvalite bez technologických úprav a to v prírodnom stave, lisované za studena. To znamená, že dosahujú vysokú stráviteľnosť a minimálne zaťažujú tráviaci systém. Tieto lisované granule sú veľmi dobre stráviteľné a obsahujú 50% kvalitného ovocia a zeleniny a 34% kuracieho mäsa. Krmivo má výborné nutričné hodnoty a obsahuje jeden druh mäsa. Ideálne pre psov trpiacich potravinovou alergiou na obilniny.

Top-meat obsah mäsa až 70%. Ide o najkvalitnejšie mäsové lisované granule za studena. Suroviny sú zachované bez technologických úprav v prírodnom stave.  Vďaka tomu dosahujú vysokú stráviteľnosť a minimálne zaťažujú tráviaci systém psa. Tieto lisované granule sú veľmi dobre stráviteľné a obsahuje najmenej 70% vysokokvalitného mäsa. Krmivo dosahuje perfektných nutričných hodnôt a obsahuje rôzne druhy mäsa.

Top-lamb špeciálne granule pre psov, ktorí trpia nadváhou. Výborný pomer surovín. Super prémiové granule pre psov obsahujú kvalitné živiny prospešné pre kosti a kĺby, ako sú chondroitín a glukosamín sulfát, tie výrazne ovplyvňujú hybnosť a celkovú funkčnosť kĺbov, kostí a väziva. Krmivo obsahuje mletú hnedú ryžu, zemiakové vločky a ryžové klíčky, ktoré poskytnú najlepšiu výživovú hodnotu. Olivový olej bude výborným zdrojom mastných kyselín a množstva vitamínov a antioxidantov.

Top-puppy tieto lisované granule sú špeciálne vytvorené pre správny a zdravý rast vášho šteňaťa. U malých šteniat je vyvážená strava kľúčová, najmä preto, že v tomto veku rastú kosti, kĺby a svaly. Toto prémiové krmivo obsahuje výhradne vysoko kvalitné prísady v optimálnom pomere pre rast šteňaťa. Vďaka tomu dosahujú vysokú stráviteľnosť a minimálne zaťažujú tráviaci systém.

1 thought on “Lisované granule pre psov”

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *