Menu

Granule pre šteňatá

0 Comments
Rate this post

Granule pre šteňatá

Šteňatá rastú každým dňom a potrebujú mať čo najkvalitnejšiu stravu, aby mohli vyrásť na veľkých, a hlavne zdravých psov. Preto sa doporučuje šteňa kŕmiť kvalitnou a vyváženou stravou. Zo stravy šteniatka čerpajú všetku energiu, ale aj dôležité látky pre rast a stavbu tela. Granule pre šteňatá sú vyrobené špeciálne tak, aby spĺňali všetky výživové požiadavky pre zdravý vývoj šteňaťa. V granulách pre šteňatá je väčší podiel mäsa a vitamínov a súčasne menej obilnín a vedľajších produktov. Okrem špeciálneho zloženia sú tieto granule vyrobené tak, aby ich šteňa ľahko žuvalo a prehĺtalo.

Najlepšie hodnotené granule pre šteňatá

Puppy junior je vyvinuté v spolupráci s poprednými svetovými veterinármi a odborníkmi na výživu šteniat vykazujúce alergie a potravinovej intolerancie. Hlavnou zložkou krmiva je vysoko hodnotné mäso s jahniat. Jahňacie mäso je vysoko stráviteľné a vhodné pri problémoch s intoleranciou na iné druhy mäsa. Pre jeho lákavú chuť a vôňu, je skvelou variantou aj pre maškrtné psov. Krmivo má ideálnu obsah glukosamínu a chondroitínu pre podporu a pružnosť väzov, chrupaviek a kĺbov. Pozvoľné uvoľňovanie energie zaistí silnú a zdravú stavbu kostry, optimálna svalovú hmotu a postupný rast. Jačmenné krúpy pôsobí priaznivo pri srdcovo-cievnych chorobách, žalúdočných a črevných problémoch a sú dobrým prostriedkom proti zápche. Obsahujú množstvo vitamínov a minerálov a sú vhodné aj pri bezlepkových diétach. Vhodné aj pre šteňatá s citlivým zažívaním.

Puppy Medium plní vysoké nároky na príjem energie počas vývoja, ale berú do úvahy citlivosť tráviaceho systému mladých psov a šteniat. Puppy Medium M obsahuje výhradne vysoko kvalitné prísady v optimálnom pomere. Super prémiové granule pre psov Puppy Medium M obsahujú kvalitné živiny pre kosti a kĺby, ako sú glukosamín sulfát a chondroitín, čo výrazne ovplyvňuje hybnosť a celkový stav kĺbov, kostí a väzov. Použitím kvalitného kuracieho mäsa z voľných chovov a ryže z ryžových plantáží dosahuje toto super prémiové krmivo vysokej stráviteľnosti.

Large Breed je starostlivo vyvinuté, aby poskytlo rastúcemu šteňaťu všetky potrebné výživové zložky. Toto krmivo je doporučené pre šteňatá plemien ktorých váha je v dospelosti nad 20 kg a pre gravidné a dojčiace suky.Granule Bardog Puppy Large Breed plní vysoké nároky na príjem energie počas vývoja, ale berú do úvahy citlivosť tráviaceho systému mladých psov a šteniat. Puppy Large Breed obsahuje výhradne vysoko kvalitné prísady v optimálnom pomere. Použitím kvalitného kuracieho mäsa z voľných chovov a ryže z ryžových plantáží dosahuje toto super prémiové krmivo vysokej stráviteľnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *